تماس با سینارنت : 9698 254 -0901
تبدیل باغ نظر به آشغال دانی و پارکینگ خودرو


بازدید : 991 نفر

هسته مرکزی شهر شیراز، یعنی جایی که میزبان بناهای زندیه هست را می توان قلب تپنده این شهر در دوران مختلف دانست از دوران صفویه گرفته تا زندیه و قاجاریه تا اکنون که اکثر بناهای مهم اداری این کلانشهر در اطراف این محدوده قرار دارند. بناهای با ارزش دوره زندیه مانند ارگ کریمخان، دیوانخانه زند، حمام، مسجد و بازار وکیل و باغ نظر از جمله این بناها هستند که البته ثبت جهانی آنها به وسیله هتل آسمان مورد تهدید قرار گرفته است و پرونده ثبت جهانی مجموعه زندیه شیراز تا مدت نامعلومه به تاخیر افتاده است. در این میان بسیاری از این بناها و محوطه های تاریخی وضعیت مناسبی ندارند، از ارگ کریمخان گرفته تا بنای دیوان خانه که چندین سال است در دست تعمیر و بازسازی بوده تا مسجد و حمام وکیل که مشخص نیست بازسازی آن تا چه زمان به طول خواهد انجامید. در این بین نیز باغ نظر دارای وضعیت فاجعه آمیز بوده و هیچ شباهتی به باغی تاریخی که بنایی میراثی به اسم موزه پارس را میزبانی می کند ندارد، تا هر بازدیدکننده ای در بازدید از این باغ از وضعیت آشفته آن دچار شوک و حیرت شود. در این مجموعه هیچ چیز سرجای خود نیست، از حوضهای خالی از آب گرفته تا باغچه های کچل و فاقد سبزه و گل و انباشت زباله و آشغالهای بدبو. از اینها که بگذریم به محوطه باغ میرسیم که تبدیل به پارکینگ خودروی کارکنان شده و وضعیت انقدر نامناسب هست که حس بد ناشی از آن شمارا به شدت ترغیب می کند تا از محیط خارج شوید. حال و روز آشفته اماکن تاریخی – گردشگری فارس تنها مختص این باغ و موزه نیست، کافی است گذری به سایر اماکن تاریخی داشته باشید تا باغچه های کچل، حوض های لجن گرفته و یا خالی از آب، عدم رسیدگی به وضعیت پاکیزگی، نبود نورپردازی مناسب و تعطیلی بسیاری از اماکن در هنگام غروب خورشید، نبود اطلاع رسانی مناسب درباره بنا و مجموعه و سایر مشکلات کاملا شما را از گشت و گذار منصرف و سرخورده کند! به نظر می رسد تنها دلخوشی شیرازیها در هنگام اوقات فراغت در نبود فضاهای تفریحی گردشگری درحال از دست رفتن است!

بهترین و لوکس ترین منزل مبله در شیراز :سینا رنت

کرایه آپارتمان مبله در شیراز- سوئیت مبله در شیراز
رزرو آپارتمان مبله در شیراز - اجاره منزل مبله در شیراز
اجاره آپارتمان مبله در شیراز - اجاره سوییت مبله در شیراز

رزرو آپارتمان مبله در شیراز اجاره سوئیت مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیرازو اجاره سوئیت مبله در شیراز از تیم با تجربه سینا رنت بخواهید

اجاره آپارتمان مبله در شیراز اجاره منزل مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیراز و رزرو سوئیت مبله در شیراز و اجاره منزل مبله در شیراز در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . سینا رنت با برخورداری از کادری قوی و با تجربه  چندین ساله در امور گردشگری شهر شیراز و با ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در شیراز ، اجاره سوئیت مبله در شیراز، رزرو منزل مبله در کیش و رزرو آپارتمان مبله در شیراز می پردازد. در پایین برخی از خدمات سینارنت پرداخته شده است.

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز از جمله خدمات سینا رنت در شهر شیراز  است. برای اجاره منزل مبله در شیراز ، شما ابتدا منزل مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره منزل مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت  تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز یکی از مهمترین خدمات سینارنت است. برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است شما ابتدا آپارتمان مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت  تماس حاصل فرمایید.

رزرو منزل مبله در شیراز

رزور منزل مبله در شیراز از مهمترین sinarent به حساب میاید. برای اجاره منزل مبله در شیراز کافی است شما ابتدا منزل مبله مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت منزل مبله در شیراز انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اجاره سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات ما در گروه سینا رنت  اجاره سوئیت مبله در شیراز است. گردشگران و مسافران عزیز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق سایت ما و قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات sinarent  اجاره سوئیت مبله در شیراز است. مسافران شهر توریستی شیراز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت  درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

آپارتمان مبله در شیراز

آپارتمان مبله در شیراز برای تمامی سلیقه ها امکان پذیر است. سینارنت با فراهم آوردن تعداد زیادی آپارتمان های مبله لوکس در شیراز و قرار دادن تصاویر و امکانات آنها درون وب سایت این امکان را برای شما فراهم می آورد که قبل از سفر به شیراز بتوانید آپارتمان یا منزل مبله دلخواه خود را رزرو نمایید. جهت رزرو آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های درون وب سایت تماس حاصل فرمایید.

منزل مبله در شیراز

منزل مبله در شیراز از دیگر خدمات سینا رنت در شیراز است. جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است ابتدا سوئیت مورد نظر خود را درون وب سایت انتخاب نمایید سپس با شماره های درون وب سایت یا از طریق فرم زیر اقدام فرمایید تا بتوانید قبل از سفر بهترین انتخاب جهت رزرو منزل مبله در شیراز را نصیب خود نمایید.